O nas


Chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku?
Jesteś głodny wrażeń?
Zawitaj na Ranczo Artemidy!

Znajdziesz tu wszystko, czego do szczęścia potrzeba: piękną przyrodę Jury Krakowsko-Częstochowskiej, wspaniałe konie i przyjazne kucyki, cudowną atmosferę i znakomitą kuchnię, obfitującą w specjały z naszego ogrodu oraz domowe wina i nalewki.

Ranczo Artemidy leży 445m n.p.m., co oznacza rześkie powietrze i specyficzny mikroklimat, a także wspaniałe widoki z panoramą Tatr włącznie. Tereny wokół Rancza to dziewicza kraina wzgórz i zalesionych dolinek, niczym Arkadia, którą Artemida tak upodobała sobie na łowy. To znakomite miejsce na spacery, jazdę na rowerach, motorach, quadach i oczywiście konno – w siodle, bryczką, wozem lub saniami.

Stanisław Kubina - właściciel Rancza Artemidy

Ranczo Artemidy prowadzi: Zajęcia edukacyjne prowadzi również:

Barbara Kubina-Sobańska - absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Wcześniej pracowała przez sześć lat jako dziennikarz, a także specjalista ds. PR i marketingu w branży energetycznej, bankowej i edukacyjnej. Posiada także wykształcenie pedagogiczne (UJ) oraz doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Stefania Kubina - absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Emerytowana nauczycielka dyplomowana matematyki i przedmiotów przyrodniczych z 32-letnim stażem pracy w szkole. Współwaścicielka Rancza Artemidy.